16. listopadu 2016 • 18:02

Šustí v listí, šlapou na vrcholky hor. Velká galerie uživatelů aplikace Superlife

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Chelsea - Hull 2:0. Za lídra rozhodli Costa a Cahill SESTŘIH Premier League: Chelsea - Hull 2:0. Za lídra rozhodli Costa a Cahill
Bank u Ledecké nasává atmosféru: Je nadějnější, než jsem si myslel Bank u Ledecké nasává atmosféru: Je nadějnější, než jsem si myslel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Začátek listopadu ještě šustil listím, ale kdo vyběhl z rána, už ho do nosu štípal první nádech zimy. Jak krásný a barevný umí podzim být, zachytili na svých toulkách uživatelé aplikace Superlife. Podívejte se v článku na velkou FOTOGALERII a zjistěte, jak můžete fotografie pořizovat i vy. A že listopad není jen ve znamení padajícího listí, potvrdí nejen ti, co pobíhali po horských vrcholcích. První opravdu zasněžené sportovní aktivity najdete v galerii a není jich málo.

Zima už zkrátka vylamuje dveře a nenápadně se vkrádá do fotek nadšených sportovců. Mrkněte sami - od husté mléčné mlhy v lukách až na mrazivé vrcholky, všude tam, kam jste se vypravili s aplikací Superlife plnit výzvy.

Od října má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

Monika Špínová - Krkonoše
Monika Špínová - Krkonoše