+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Ondřej Němec
13. března 2017 • 12:25

Výslech olympijského hrdiny! Kajakář Dostál bude znovu vysílat z Kalifornie

TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bronz, stříbro, bonz. Přesně tak vypadá sbírka olympijských medailí Josefa Dostála. Z mistrovství světa už má dokonce dvě zlaté. Nejúspěšnější rychlostní kajakář české historie pro další úspěchy trénuje v těchto dnech ve slunné Kalifornii, odkud se občas ozývá svým fanouškům prostřednictvím sociálních sítí. V 17.15 bude znovu živě vysílat, tentokrát dostanou prostor hlavně otázky diváků. Zapojit se můžete na facebookových stránkách Českého olympijského týmu.V první řadě je Josef Dostál špičkovým sportovcem, za kterého mluví skvělé výsledky. V druhé řadě je ale i výrazným showmanem, který rád baví své fanoušky.

Vydatně k tomu využívá možností sociálních sítí, kde má i své speciální hashtagy: #DostalStyle a #DostalLIVE. Zatímco první značka má odkazovat na jeho pohodový sportovní a životní přístup, pod zkratkou #DostalLIVE začal vysílat živé přenosy z míst, kde zrovna trénuje.

Na vodě jako doma! Josef Dostál zvyšuje výkon v Kalifornii
Na vodě jako doma! Josef Dostál zvyšuje výkon v Kalifornii

V 17.15 zahájí další vysílání z kalifornského města Chula Vista, kde se už několikátým týdnem připravuje na následující závodní sezónu. Sympatický kajakář tak opět nabídne nahlédnutí do života vrcholového sportovce. Tentokrát však dostanou velký prostor otázky diváků.

K výslechu obra Dostála se můžete připojit na facebookové stránce Českého olympijského týmu.

Josef Dostál

Narodil se 3. března 1993 v Praze

Výška: 203 cm

Je majitelem široké sbírky medailí. Mezi ty nejcennější patří dvě zlaté z MS v roce 2014 v Moskvě, které získal na singlkajaku a jako člen čtyřkajaku na kilometrové trati, bronzová medaile z olympiády v Londýně v roce 2012 (čtyřkajak, 1 000 metrů) a dvě medaile z olympiády v Riu 2016: stříbrná (singlkajak, 1 000 metrů), bronz (čtyřkajak, 1 000 metrů).

Studuje na Vysoké škole chemicko-technologické, obor potravin. Jak sám říká, velmi rád jí, ale jeho největším koníčkem je jednoznačně rybaření. Je velmi aktivní na sociálních sítích (facebook, instagram), kde se často snaží své fanoušky pobavit.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze