+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. dubna 2017 • 08:00

FOTO: Jak výletníci vyráží s aplikací Superlife po českých zákoutích

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec
Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejen sportem je člověk živ. Své o tom ví i sportovní aplikace Superlife. Ta je oblíbeným společníkem nejen zarytých sportovců, ale i procházkových pejskařů nebo právě rodinek a přátel, kteří rádi vyrazí na výlet. Podívejte se do galerie, jak si v dubnu uživatelé aplikace Superlife užívali volné chvíle a až také vyrazíte do lesů a kopců, nezapomeňte ukládat ke svým aktivitám v aplikaci Superlife vaše snímky!Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

Tady ATeď - Šauštejn
Tady ATeď - Šauštejn

 Klasická verze
Mobilní verze