+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
21. dubna 2017 • 20:15

Jak vyzrát na jarní únavu? Galerie aplikace Superlife vás určitě probudí!

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec
Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jaro už probudilo i ty nejzatvrzelejší kouty přírody do květu a nejinak je tomu s uživateli sportovní aplikace Superlife. Fotek přibývá a vy se můžete inspirovat a motivovat nahlédnutím do galerie, ze které na vás dýchne radost z pohybu. Pokud jste ještě po zimním spánku nenastartovali novou sezonu, v této galerii najdete velkou inspiraci. Aprílové počasí sice ještě často maří plány na sportování, prostor se ale určitě najde. Zapojte se i vy do aktivního sportování s aplikací Superlife!

Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

Marek Jirička - Večerní vyjížďka
Marek Jirička - Večerní vyjížďka

 Klasická verze
Mobilní verze