12. května 2017 • 11:54

Další výzva aplikace Superlife: Zaběhni Reebok májovou desítku

Autor:
TOP VIDEA
Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii! Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii!
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Měsíc květen není jen lásky čas! Může být i ideálním obdobím, kdy můžete trošku potrápit vaše těla. Aplikace Superlife je tu s další výzvou, která ukojí především milovníky běhání. Seznamte se s Reebok májovou desítkou, následující řádky budou věnovány jí.O co běží? O co se poběží? V této výzvě půjde především o rychlost! "Hecni se a vyběhni s Reebokem vstříc rekordním výkonům – uběhni desítku pod hodinu a splň výzvu," zní hlavní motiv květnové akce.

Jak je u výzev aplikace Superlife zvykem, na nejrychlejšího muže a ženu čekají hodnotné ceny. Namátkou běžecké boty Reebok Harmony Road v hodnotě 3 199 Kč. "S těmi se nemusíte zaleknout ani nejdelších výběhů, bezešvý svršek z tkaniny SmoothFuse zajišťuje chodidlu příjemný pocit při běhu. Pěna Kooshlan v patní části spolu s třízónovou mezipodešví zaručuje perfektní tlumení i na delší vzdálenosti a odolná podrážka poskytuje botám dlouhou životnost," stojí v oficálním popisku bot.

Zaběhněte Reebok májovou desítkuZaběhněte Reebok májovou desítku

Cíl: Uběhni nejrychlejších 10 km

Odměna: 15 bodů

Začíná: 3. 5. 2017 - 00:00:00

Končí: 31. 5. 2017 - 23:59:00

Typy aktivit: Běh

Témata:  sport, superlife, běh, výzva