+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. června 2017 • 10:05

Západy slunce a tak i jinak. Letní večery uživatelů sportovní aplikace Superlife

Autor:
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rána i večery už jsou teplejší  a světlo zapadajícího slunce dělá krajinu měkčí a přitažlivější. Nic na duši nezahřeje tolik, jako procházka k zapadajícímu slunci nebo ranní výběh, kdy paprsky příjemně šimrají do rytmu. Zapněte Superlife a utíkejte se nadechnout té atmosféry. Nebo si alespoň prohlédněte fotogalerii.Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

 

Jan BysTri - Ranní sestup z Javorového
Jan BysTri - Ranní sestup z Javorového

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze