+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. července 2017 • 10:08

Ledově vychlazený Superlife. Do sportovních výkonů se vloudilo slunce a vedro

Autor:
TOP VIDEA
MOJE JEDENÁCTKA: Sestava z Prahy a Plzně. Tetour splnil přání Podanému MOJE JEDENÁCTKA: Sestava z Prahy a Plzně. Tetour splnil přání Podanému
Vrba před Larnakou: Navrátilci Kozáčik a Pilař? Jeden nastoupí od začátku Vrba před Larnakou: Navrátilci Kozáčik a Pilař? Jeden nastoupí od začátku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Léto je tady. Do sportovních výkonů se vloudila pořádná dávka slunce a vedra.  Jak se s tím vypořádali uživatelé aplikace Superlife? Někdo vyběhl na vrcholky hledat zbytky sněhu, jiný vyrazil sportovat k vodě a někdo vsadil na klasiku – vychlazené pivo nebo kornout zmrzliny. Pojď se v galerii osvěžit s námi.Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

 

Lukáš Němec - V. Tatry - Krivaň 2493 a Sedielkova Kopa 2061
Lukáš Němec - V. Tatry - Krivaň 2493 a Sedielkova Kopa 2061

 Klasická verze
Mobilní verze