+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
25. července 2017 • 10:33

Superlife vyrazil do světa. Mořský vánek, pláže i horské štíty na dovolených

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard SESTŘIH Ligy mistrů: Chelsea - AS Řím 3:3. Přestřelku řídili Džeko a Hazard
LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Začalo léto a čas dovolených. A jak je vidět, Superlife je s vámi i za hranicemi České republiky. Procházky po plážích, starodávné památky, horské štíty. Sportovní aplikaci zkrátka potřebujete na každém kroku.Aplikaci zaplavila vlna dovolenkových aktivit. Průzkumy přímořských měst, horské túry, cyklovýpravy a procházky po plážích. Podívat se můžete úplně všude – od Španělska nebo Francie až po ostrovy, jako je třeba krásný Kypr. Pár aktivit naskočilo až za „velkou louží“. Superlife si zkrátka vyšlápl do světa!

Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

Věra Jobová - Na Karwendelu
Věra Jobová - Na Karwendelu

 Klasická verze
Mobilní verze