+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
16. července 2017 • 15:50

Se Superlifem zpátky do historie. Hrady a zříceniny vám nabídnou i krásný výhled

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sportovní aplikaci Superlife spolu s létem opanovaly historické krásy. Den co den se objeví aktivita, která nabízí fotky starodávných hradních ruin, kostelů a podobných tajemných zákoutí.Nechte se inspirovat a vydejte se taky na nějaký výšlap. Většina hradních zřícenin nabízí tradičně malou sondu do historie a velmi často i úchvatné výhledy na okolí. To vás zajisté potěší. Stejně tak vás ale určitě potěší i body za výšlap na pořádný kopec, protože aplikace Superlife započítává i zdolané převýšení. A to je výzva!

Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

Jarka Novotna - Výlet s legendou - dívčí hrady - děvíčky
Jarka Novotna - Výlet s legendou - dívčí hrady - děvíčky

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze