+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. září 2017 • 17:48

Superlife a letní skalnaté výšlapy: romantika, dobrodružství i zábava

Autor:
TOP VIDEA
Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy
NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hory, kopce, kopečky, skalnaté výběžky. Uživatelé sportovní aplikace Superlife si oblíbili výhledy i prolézání stinných zákoutí mezi kamennými masivy. Je to romantika, je to dobrodružství a je to zábava. A je to hlavně skvělý cíl výpravy, když chcete provětrat aplikaci a třeba splnit výzvu na nějaké pořádné převýšení. Přinášíme inspiraci pro všechny milovníky skalnatých sportovních aktivit.

Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

 

Alan Burian - Liběchov - Tupadly - sochy
Alan Burian - Liběchov - Tupadly - sochy

 Klasická verze
Mobilní verze