+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
29. července 2009 • 18:03

Koho potěšilo vítězství Sparty nad Panathinaikosem nejvíc? Řeky!

Autor: ,
Hrdina zápasu Jaromír Blažek
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sparta Praha v předkole Ligy mistrů deklasoval Panathinaikos Athény a srdce fandů z Letné zaplesalo. Radovali se ale i Řekové. Přesněji: radovali se fanoušci AEK Atheny a Olympiakosu Pireus!Městská rivalita ve fotbale je známá věc. Někteří fanoušci Sparty se dokáží povznést nad nenávist ke Slavii a když "Sešívaní" válčí se zahraničním protivníkem, drží palce i týmu z Vršovic. Platí to i obráceně.

Jiní fandové ale milují jen svůj tým a protivníkovi přejí to nejhorší. Některý fanda "Letenských" raději mačká palce pro kdejaký tým z "Tramtárie", hlavně když konkurent z Edenu dostane na frak!
Smutek Řeka Jorgose KaraguniseSmutek Řeka Jorgose Karagunise

Na jihu Evropy je situace ještě vyhrocenější. Neexistuje, aby například fanda Besiktasu Istanbul držel někdy palce fotbalistům Galatasaraye a jen blázen by uvěřil, že přívrženec AEK Athény fandil v utkání se Spartou Praha Panathinaikosu!

Lidé, kteří zasvětili své srdce AEK Athény, se z pražské porážky Panathinaikosu radovali jako malé děti. A blaženost se rozplývala také v hlavách fandů Olympiakosu Pireus!

Panathinaikos dostal v Praze na frak, jeho fandové smutní, ale zbytek Řecka je v extázi! Jak napsal v internetové diskuzi jeden z fandů Pireusu: THIS IS SPARTAAAAA! OLYMPIAKOS FOR EVER!


 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze