+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
17. března 2010 • 16:18

Terry naboural bodyguarda, zlomil mu nohu

Autor:
John Terry neprožívá zrovna šťastné období
TOP VIDEA
EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek
Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když se nedaří, tak se prostě nedaří. Kapitán fotbalové Chelsea John Terry po vypadnutí z Ligy mistrů autem srazil člena klubové ochranky a ošklivě ho zranil!Terry do bodyguarda narazil, když pomalu projížděl klubkem fotografů a fanoušků po kruté porážce od Interu Milán. S odvoláním na klub to oznámil server televize BBC.

Anglický reprezentant prý projížděl chumlem lidí jen asi čtyřkilometrovou rychlostí a jeho auta se dotýkalo tolik lidí, že si zraněného muže vůbec nevšiml. Proto od nehody odjel.

"V tlačenici, která byla u stadionu po utkání, srazil na zem člena ochranky, který má po kontaktu s autem ošklivě pohmožděnou nohu," cituje BBC prohlášení Chelsea.

"John si byl vědom, že se jeho auta dotýkala spousta lidí, ale netušil, že u toho došlo ke zranění," pokračuje text. Když se pak Terry o incidentu dozvěděl, hned se ozval policii.

Ta u něho provedla dechovou zkoušku a upřesnila, že poraněný muž má zlomenou nohu. Terry prý také kontaktoval zraněného a zajímal se o jeho zdravotní stav.

Pro Terryho to vůbec není šťastné období. Nejenže v úterý vypadl z Ligy mistrů, ale před časem přišel kvůli provalení své nevěry o kapitánskou pásku v anglické reprezentaci.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze