+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
23. března 2010 • 10:54

Beckham jako homosexuál. S chlapem ve vaně

Autor:
TOP VIDEA
Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice
Olomouc - Plzeň: Jan Káňa se předvedl, dal Hollwegovi tvrdý hit Olomouc - Plzeň: Jan Káňa se předvedl, dal Hollwegovi tvrdý hit
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - David Beckham relaxuje v luxusní vaně plné pěny, kolem vonné svíčky, ale s ním se nešplouchá manželka Victoria, nýbrž velký vousatý chlap!Ten mu také dělá manikúru, sleduje s ním v posteli romantický film, u něhož se oba rozpláčou, no prostě krásný zamilovaný páreček.

Ale dámy se bát nemusí. Hvězdný David se při léčení operované achillovky zapojil do charitativní kampaně Sport Relief kultovního britského komika Jamese Cordena a natočil s ním opravdu vydařené video.

360p 240p
David Beckham ve scénce s Jamesem Cordenem


Připojil se tak k dalším hvězdám jako Jenson Button, Lewis Hamilton či Andy Murray, kteří se také přidali k projektu Sport Relief, která má pomoci nejchudším lidem planety. Zatím se podařilo vybrat téměř 900 milionů korun.

A podpora Davida Beckhama, který si bez okolků zahrál homosexuála, připoutá k finanční sbírce určitě ještě větší pozornost.

Corden, který žije v Londýně se svým přítelem, hvězdou muzikálu Mamma Mia! Dominicem Cooperem, si spolupráci s fotbalistou nemohl vynachválit.

David Beckham v náruči "svého přítele". Oba plakají, sledují totiž romantický film.
David Beckham v náruči "svého přítele". Oba plakají, sledují totiž romantický film.


"Byl k zulíbání. Opravdu, byl naprosto neuvěřitelně skvělý a milý. Byli jsme na večeři, seznámili jsme se, fakt jsme si to spolu užili," prohlásil pro Daily Mail.

"Koukal jsem na něho a říkal si, že je to chlapík, o jehož rodině i o něm samotném se napsalo v minulosti tolik špatných věcí, ale on o tom vůbec nemluví, je pořád příjemný a každého naprosto respektuje," vysekl oblíbený komik Beckhamovi poklonu.

477889:medtitle:true VIDEO: Sáhla si a říká: Beckham ho má malého »
466873:medtitle:true Beckham má další tetování: Ježíše Krista »
468175:medtitle:true Beckham už nefrčí. Teď se svléká Ronaldo »
 Klasická verze
Mobilní verze