+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. července 2011 • 17:25

Misska Chmelířová si tajně vzala hokejistu

Autor:
Chmelířová a Procházka spojili své životy v manželském svazku
TOP VIDEA
EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek
Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vicemiss ČR 2007 Veronika Chmelířová (24) se vdala! Za muže si v pečlivě utajeném obřadu vzala hokejistu Milana Procházku (34). Ten před dvěma lety získal extraligový titul s Karlovými Vary a dnes hraje za Chomutov.Obřad, o kterém se média vůbec neměly dozvědět, proběhl v sobotu ve znojemském kostele sv. Mikuláše. Nevěsta byla oblečená v dlouhých bílých šatech, které si dovezla ze Španělska.

Snubní prstýnky si manželé nechali vyrobit z bílého zlata. Nevěstin je dokonce ozdoben diamantem. Po svatbě následovala klasická hostina.

"Plánujeme velkou svatbu, protože oba máme hodně příbuzných a kamarádů. Ve Znojmě proto, že jsem se tady narodila a máme tady nejkrásnější kostel," prozradila už v dubnu Blesk.cz sama Veronika.

Chmelířová byla s Procházkou zasnoubená od loňského Štědrého dne. Hokejista ji tehdy romanticky požádal o ruku při procházce, před vánočním stromem na znojemském náměstí.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze