+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. července 2011 • 17:25

Misska Chmelířová si tajně vzala hokejistu

Autor:
Chmelířová a Procházka spojili své životy v manželském svazku
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky
Zlín - Vítkovice: Veselý sejmul kolenem Deje, ten se svíjel na zemi v bolestech Zlín - Vítkovice: Veselý sejmul kolenem Deje, ten se svíjel na zemi v bolestech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vicemiss ČR 2007 Veronika Chmelířová (24) se vdala! Za muže si v pečlivě utajeném obřadu vzala hokejistu Milana Procházku (34). Ten před dvěma lety získal extraligový titul s Karlovými Vary a dnes hraje za Chomutov.Obřad, o kterém se média vůbec neměly dozvědět, proběhl v sobotu ve znojemském kostele sv. Mikuláše. Nevěsta byla oblečená v dlouhých bílých šatech, které si dovezla ze Španělska.

Snubní prstýnky si manželé nechali vyrobit z bílého zlata. Nevěstin je dokonce ozdoben diamantem. Po svatbě následovala klasická hostina.

"Plánujeme velkou svatbu, protože oba máme hodně příbuzných a kamarádů. Ve Znojmě proto, že jsem se tady narodila a máme tady nejkrásnější kostel," prozradila už v dubnu Blesk.cz sama Veronika.

Chmelířová byla s Procházkou zasnoubená od loňského Štědrého dne. Hokejista ji tehdy romanticky požádal o ruku při procházce, před vánočním stromem na znojemském náměstí.

 Klasická verze
Mobilní verze