+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
14. července 2011 • 18:10

Svatba hvězd: Dementěvová ulovila Afinogenova

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky
Zlín - Vítkovice: Veselý sejmul kolenem Deje, ten se svíjel na zemi v bolestech Zlín - Vítkovice: Veselý sejmul kolenem Deje, ten se svíjel na zemi v bolestech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rusko se má na co těšit. O víkendu se totiž koná svatba bývalé špičkové tenistky Jeleny Dementěvové s oporou ruské hokejové sborné Maximem Afinogenovem. Jediné, co může zatím ruským žurnalistům kazit radost, je fakt, že slavný pár zatím s úspěchem tají, kde se slavnostní obřad odehraje.Zatím je podle dostupných informací známa jen skutečnost, že své ANO si řeknou o tomto víkendu. Bývalá světová trojka Jelena Dementěvová se s oporou Petrohradu zasnoubila již v roce 2007, "praštit" se do toho však slavný pár odhodlal až letos.

Devětadvacetiletá Dementěvová za svojí kariéru vyhrála šestnáct turnajů ve dvouhře a šest ve čtyřhře, jejím největším úspěchem je ale zlatá olympijská medaile z Pekingu. Grandslam se ji vyhrát nepodařilo, nejdále se dostala do finále  Roland Garros a US Open v roce 2004.

Její vyvolený naproti tomu strávil deset let v kanadsko-americké NHL,v letošní sezoně se však stane svěřencem českého kouče Miloše Říhy v Petrohradu, kde podepsal pětiletou smlouvu.  

Jelena Dementěvová
Jelena Dementěvová


 Klasická verze
Mobilní verze