+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
16. července 2011 • 13:00

Z Plekance bude táta! Jeho Lucka čeká miminko

Autor:
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty
Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenhle zásah je cennější než celý všechny jeho góly. Je dokonce víc než Stanley Cup. Tomáš Plekanec totiž bude otcem! Jeho manželka Lucie Vondráčková radostnou novinu prozradila deníku Blesk."Jsem šťastný, děťátko jsme si moc přáli," oznámil Blesku osmadvacetiletý Plekanec. Útočník Montrealu Canadiens si o tři roky starší známou zpěvačku vzal letos v červnu po dlouhodobé známosti.


O těhotenství jednatřicetileté zpěvačky se již nějakou dobu spekulovalo, výraznou indicií byly i její podezřele volné svatební šaty. Hvězdný pár však šťastnou zprávu ne a ne potvrdit.

Jenže zapírání už je konec! Kdy tedy vymění Plekanec hokejku za plínky? "Mám termín koncem ledna,“ přiznala usměvavá Vondráčková, které těhotenství zjevně sluší.

Tak to už aby se Plekanec připravoval na pořádně vysilující přesilovku!

Manželé Plekancovi mají důvod k výborné náladě
Manželé Plekancovi mají důvod k výborné náladě

 Klasická verze
Mobilní verze