+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
19. července 2011 • 15:15

Zamilovaná exmanželka Woodse: Sbalila miliardáře!

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Loni se za bouřlivých okolností rozvedla s golfistou Tigerem Woodsem (35), teď si našla nového chlapa! Švédská kráska Elin Nordegrenová (31) se z bolestivého rozchodu zřejmě dokázala oklepat. Nejbohatšího sportovce světa vyměnila za Jamie Dingmana (35), úspěšného investora a syna miliardáře.Konec manželství s Woodsem Elin zdrtil. Rozpad jejich vztahu s dvěma malými dětmi (tříletá dcera Sam a dvouletý syn Charlie) jí psychicky hodně poznamenal, dlouho se z něj vzpamatovávala. Jako "bolestné" na Tigerovi za jeho zálety vysoudila takřka 70 milionů eur.

Elin se odstěhovala zpátky do Švédska, stáhla se do ústraní. Měla pocit, že už se nikdy nezamiluje. Ale stalo se! V posledních měsících prý randí s dalším boháčem, Jamiem Dingmanem!

Švédská modelka Elin Nordegren, bývalá žena Tigera Woodse
Švédská modelka Elin Nordegren, bývalá žena Tigera Woodse


„On a Elin jsou v tom až po uši,“ prozradil deníku New York Post zdroj z okolí Dingmana. „Elin má velké štěstí. Je to skvelý chlap, který nepotřebuje žádnou publicitu a je raději v soukromí,“ dodal.

Dingman má možná ještě tučnější konto než slavný golfista. Jamie za svou novou láskou létá z Baham a Číny, kde střídavě přebývá.

Woods si také našel novou partnerku, studentku Alyse Lahti Johnstonovou (22). Ta je až nápadně podobná jeho bývalé ženě, která od něj odešla kvůli sexuálním skandálům a četným nevěrám.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze