+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. června 2017 • 21:15

Team Bucie baví internet: Šafářová leštila pohár, Mattekovou vyděsil sen

Autor:
TOP VIDEA
Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude Štetina: Stramaccioni budí respekt. V komunikaci problém nebude
Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič Italové se někdy chovají namistrovaně, naším výkonem byli zaskočení, říká Simič
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vybojovaný triumf na grandslamu je důvodem k radosti a potvrdily to také Lucie Šafářová s Bethanie Mattekovou-Sandsovou. Po triumfu ve čtyřhře na Roland Garros pobavily internet vtipným videem, ve kterém se americká tenistka probudila ze snu. O čem se jí zdálo?


REKLAMA

Lucie Šafářová a Bethanie Matteková-Sandsová jsou aktuálně nejúdernější ženskou dvojicí na tenisovém okruhu. Svou vládu potvrdily také na French Open, které z pozice nasazených jedniček ovládly a získaly pátý společný grandslam.

O pár hodin později už ve videu žertovaly, když se spící americká tenistka rychle probudila. „Zdálo se mi, že vyhrajeme grandslam podruhé,“ řekla Matteková-Sandsová, ale její parťačka se rozhodit nenechala. S nechápavým pohledem jen pokračovala v leštění trofeje, kterou získaly už v roce 2015.

Následný výbuch smíchu už byl pouze ukázkou pohody a harmonie mezi oběma tenistkami, které spolu drží jedny soupeřky za druhými.

"Jsem nadšená, že jsem v tobě našla báječnou partnerku na kurtu. Jsi skvělá hráčka a zároveň je velká zábava s tebou hrát," řekla Šafářová partnerce při slavnostním vyhlášení a dodala: "Paříž je skvělá a těším se sem na další rok."

Šafářová leštila pohár z French Open, její parťačku vylekal sen
Šafářová leštila pohár z French Open, její parťačku vylekal sen