+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
22. července 2009 • 10:02

Stichův návrat na kurty? Jen 62 minut

Autor:
Stich
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze
SESTŘIH: Hoffenheim - Werder Brémy 1:0. Pavlenkovu premiéru zkazila teč SESTŘIH: Hoffenheim - Werder Brémy 1:0. Pavlenkovu premiéru zkazila teč
VŠECHNA VIDEA ZDE

Návrat bývalého wimbledonského šampiona Michaela Sticha na kurty trval jen 62 minut. Čtyřicetiletý německý tenista prohrál spolu s krajanem Mischou Zverevem na turnaji v Hamburku v prvním kole čtyřhry před čtyřmi tisícovkami diváků se švédsko-australským párem Simon Aspelin, Paul Hanley 4:6 a 2:6.


REKLAMA

Stich se na okruhu ATP představil poprvé od ukončení kariéry před dvanácti lety. Jako ředitel hamburského turnaje udělil sobě a jednadvacetiletému Zverevovi divokou kartu pro start ve čtyřhře. "S Mischou tady trénujeme už asi pět let. Tak nás napadlo, že bychom si mohli zkusit v Hamburku zahrát," řekl Stich.

Stich, který vyhrál Wimbledon v roce 1991 a celkem má na kontě 18 titulů, není jediným slavným tenistou, jenž se po ukončení kariéry krátce představil ve čtyřhře. Američan John McEnroe ale před třemi lety prožil úspěšnější návrat, když v 47 letech v San Jose spolu s Jonasem Björkmanem získal titul.

Témata:  sport, tenis, štich
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze