+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. září 2015 • 04:30

Argentina i Agassi! Berdych na kurtu oslňuje pestrými tričky

Autor:
TOP VIDEA
Vrba po postupu Plzně: Jsem rád, že starší hráči ukazují lidem, že fotbal hrát umějí Vrba po postupu Plzně: Jsem rád, že starší hráči ukazují lidem, že fotbal hrát umějí
SESTŘIH Ligy mistrů: Basilej - Manchester United 1:0. Fantastický Vaclík vychytal giganta SESTŘIH Ligy mistrů: Basilej - Manchester United 1:0. Fantastický Vaclík vychytal giganta
VŠECHNA VIDEA ZDE

Někdy oslní, jindy šokuje. Český tenista Tomáš Berdych je v každém případě na kurtu vždycky vidět. Nemůže za to pouze jeho skvělá hra, díky které je šestým nejlepším tenistou světa, ale také výrazná trika. S jedním přijel i na letošní ročník US Open, kde momentálně postoupil do třetího kola.


REKLAMA

Proužky připomínající argentinský dres, havajský vzor, či obrazce mraků. Tomáš Berdych svým úborem na kurtu rozhodně nenudí. Před dvěma lety vyměnil svého sponzora NIKE za švédskou oděvní firmu H&M a začal se chlubit různými triky. Jeden zajímavý kousek si dovezl i na právě probíhající US Open. Vzor je tentokrát inspirovaný legendárním tenistou André Agassim, který podobný trika nosil v devadesátých letech.

GALERIE: Podívejte se, jaká trika v průběhu kariéry už nosil Tomáš Berdych

US OPEN 2015. Tomáš Berdych a jeho poslední model ve stylu André Agassiho
US OPEN 2015. Tomáš Berdych a jeho poslední model ve stylu André Agassiho

„Samozřejmě je to tím, že na to není nikdo zvyklý. Kdyby těch jiných značek bylo víc, tak by to asi nebylo tak neobvyklé. Zatím jsem tam s tím jediný, takže jo, je to dobré,“ uvedl český tenista před rokem na French Open, kde předvedl své modrobílé havajské triko s květinami.

„Je to hezký dres. A jiný než ostatní. Mého soupeře jste si mohli na kurtu splést se sběračem míčků, protože se všichni stejně oblékají a stejně vypadají. Rád se odliším. Vždycky na to budou pozitivní i negativní reakce, o tom to je,“ vysvětlil.

Předtím totiž způsobil pozdvižení modrobíle pruhovým trikem, které si vzal na Austalian Open. Za jeho dres si do něj tenkrát rýpl i jeho tenisový kolega Radek Štěpánek: "Doufám, že Tomáš Berdych nebude hrát Davis Cup za Argentinu dle jeho outfitu."

Na letošním ročníku US Open zatím září neonovými barvami. V pátek porazil Rakušana Melzera a postoupil do třetího kola. Tam narazí na jednatřicátého nasazeného Guillerma Garcíu-Lópeze ze Španělska. Hrát bude v sobotu od 17 hodin.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze