8. září 2015 • 19:35

Hlaváčková s Kubotem si zahrají semifinále smíšené čtyřhry

Autor: ,
Andrea Hlaváčková si zahraje s Kubotem semifinále US Open
TOP VIDEA
Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále
Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistka Andrea Hlaváčková postoupila na US Open do semifinále smíšené čtyřhry. Spolu s Polákem Lukaszem Kubotem ve čtvrtfinále porazili australsko-běloruský pár Anastasia Rodionovová, Max Mirnyj dvakrát 6:4."V každém zápasu jsme tady měli těžké soupeře. Podporujeme se a myslím, že hrajeme každým dnem lépe," řekla Hlaváčková v rozhovoru na dvorci. "Lukasz je skvělý, čiší z něj energie a díky němu se zvedám i já," dodala.

Hlaváčková s Kubotem už spolu hráli smíšenou čtyřhru ve Wimbledonu, kde vypadli ve 3. kole. V New Yorku začali skvěle, jelikož v 1. kole vyřadili nasazené jedničky a obhájce titulu Saniu Mirzaovou z Indie a Brazilce Bruna Soarese. "Především nás to baví a hru na kurtu si spolu užíváme," vyzdvihl Kubot.

"Andrea se zlepšuje a ve čtvrtfinále byla jazýčkem na misce vah. V prvním setu předvedla dva skvělé returny v důležitých okamžicích," pochválil Kubot českou spoluhráčku. A na otázku, co by měla Hlaváčková zlepšit, zavtipkoval: "Měla by si zkrátit vlasy."

Devětadvacetiletá Hlaváčková už na US Open jednou vavřín z mixu získala. A to předloni a shodnou okolností s Mirným, kterého nyní vyřadila.

Dvouhra - 4. kolo:

Gasquet (12-Fr.) - Berdych (6-ČR) 2:6, 6:3, 6:4, 6:1,
Federer (2-Švýc.) - Isner (13-USA) 7:6 (7:0), 7:6 (8:6), 7:5,
Anderson (15-JAR) - Murray (3-Brit.) 7:6 (7:5), 6:3, 6:7 (2:7), 7:6 (7:0).

Ženy:

Dvouhra - 4. kolo:

Kvitová (5-ČR) - Kontaová (Brit.) 7:5, 6:3,
Pennettaová (26-It.) - Storsurová (22-Austr.) 6:4, 6:4.

Čtvrtfinále:

Vinciová (It.) - Mladenovicová (Fr.) 6:3, 5:7, 6:4.

Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále:

Hlaváčková, Kubot (ČR/Pol.) - Rodionovová, Mirnyj (Austr./Běl.) 6:4, 6:4.

Juniorky:

Dvouhra - 2. kolo:

Kužmová (SR) - Vondroušová (1-ČR) 4:1 skreč.

Junioři:

Dvouhra - 2. kolo:

Jun-song Čong (11-Korea) - Rikl (ČR) 7:5, 6:4.

Témata:  sporttenishlaváčková