29. června 2015 • 00:00

Sledujte Wimbledon na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč na první sázky!

Autor:
TOP VIDEA
Slavia může slavit titul na Strahově: Dlužíme mu to, zní z klubu Slavia může slavit titul na Strahově: Dlužíme mu to, zní z klubu
Lavička: Schick ví, čeho chce dosáhnout a jde si za tím Lavička: Schick ví, čeho chce dosáhnout a jde si za tím
VŠECHNA VIDEA ZDE

TV Tipsport vám přináší přímé přenosy z nejslavnějšího tenisového turnaje! Vsaďte si a sledujte živě špičkový tenis. Získejte navíc zcela zdarma 150 Kč na vaše první sázky a vstupní bonus 50 000 Kč!


REKLAMA
digi tv

Je tady největší Grand Slam sezóny a sázkařská komunita má o favoritech jasno! Na tiketech je adeptem na celkový titul mezi muži Novak Djokovič, kterému věří 82 % sázkařů. Za ním se o důvěru sázkařů dělí Andy Murray s osmi procenty a král All England Clubu, Roger Federer, jemuž věří sedm procent tipérů.  Sázkař s přezdívkou potsch1 ve své analýze navíc zdůrazňuje, že „Fedex“ se v Halle prezentoval skvělou formou a v cestě za rekordním osmým titulem mu věří.

Mezi ženami je letos už trochu samozřejmě naprosto suverénní favoritkou Serena Williams, která si podle 92 % sázkařů jde pro třetí grandslamový titul v roce 2015. Ostatně i sázkař s přezdívkou 23059347 nevidí ve své analýze pro Serenu jinou soupeřku než jí samotnou.

Potká se potřetí na trůnu Petra Kvitová s Novakem Djokovičem? Uvidíme opět ve finále Lucii Šafářovou? Jak se povede Tomáši Berdychovi? Sledujte na TV Tipsport každý den přímé přenosy z Wimbledonu 2015!

Založte si ZDE účet u Tipsportu a rovnou sledujte špičkový světový tenis. Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na první sázky a bonus 50 000 Kč.