+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
7. července 2015 • 09:45

Novinář: Jak se cítíte po výhře? Děláš si srandu, obořil se Berdych

Autor: ,
TOP VIDEA
Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok
Zažij La Ligu na vlastní kůži! Ovládni kvíz a leť s DIGI Sportem na Barcelonu Zažij La Ligu na vlastní kůži! Ovládni kvíz a leť s DIGI Sportem na Barcelonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenista Tomáš Berdych nevěřil po svém vyřazení v osmifinále Wimbledonu vlastním uším. V anglické části tiskové konference dostal otázku, v jaké je formě na čtvrtfinále.


REKLAMA

Berdych na dvorci číslo dvě ve 4. kole nehrál dobře a s Francouzem Gillesem Simonem prohrál jasně ve třech setech. Přesto první otázky jednoho ze zahraničních novinářů zněly: "Jak se cítíte po utkání? Půjdete do čtvrtfinále v dobré formě? Český hráč se pochopitelně divil. "Pardon? Cože?" reagoval tenista.

Otázka ale zazněla znovu: "Cítíte se před čtvrtfinále ve formě?" Moderátor tiskové konference tazatele rychle zastavil a řekl, že Berdych prohrál. "Ví, jak to bylo, nebo si ze mě dělá legraci?" ptal se český tenista s kamenným výrazem.

Tomáš Berdych vypadl z Wimbledonu v osmifinále
Tomáš Berdych vypadl z Wimbledonu v osmifinále

 Klasická verze
Mobilní verze