+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
28. června 2016 • 15:58

"Brankáři" Štěpánkovi fandil i Čech, Kyrgios ho ale dostal úderem snů

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem
Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na síti chytá jako fotbalový brankář, smekali britští televizní komentátoři před českým tenistou Radkem Štěpánkem, kterému navíc v hledišti v prvním kole Wimbledonu proti Nicku Kyrgiosovi fandil i gólman londýnského Arsenalu Petr Čech. Nejstarší hráč turnaje trápil rostoucí australskou hvězdu téměř dvě a půl hodiny, známý bouřlivák, který se blýskl i jedním fantastickým úderem mezi nohama, si ale postup vzít nenechal.


REKLAMA

Petr Čech dělal Radku Štěpánkovi společnost už o víkendu, kdy si spolu zatrénovali, a kvůli zápasu svého kamaráda dokonce odložil odjezd na dovolenou. Z hlediště kurtu číslo 2 pak mohl sledovat tradičně bojovný výkon českého veterána, který ale nakonec na skvěle hrajícího Kyrgiose nestačil.

Štěpánek dřel, dobíhal míče, chodil na síť i tradičně zkracoval hru. V jednu chvíli v prvním setu ale při důležitém míčku uklouzl, a všem, včetně Petra Čecha zatrnulo. Nejstarší hráč turnaje ale rychle ukázal palcem jedničku, že je v pořádku, zvedl se a šel dál bojovat proti o 16 let mladšímu protivníkovi.

Ten se v boji s aktivně hrajícím Štěpánkem nenechal zahanbit a publikum také několikrát pobavil. Na začátku třetí sady pak předvedl neuvěřitelnou věc - Štěpánka milimetrově přeloboval úderem mezi nohama!

Třetí set pak sice nakonec vydřel český bojovník v dramatickém tiebreaku, ale ve čtvrté sadě už Kyrgios opět vlád a dokráčel do druhého kola.

Vše o tenisovém Wimbledonu 2016 čtěte ZDE »

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze