15. srpna 2015 • 23:08

Šafářová porazila v deblu Plíškovou a v Torontu bude hrát finále

Deblový souboj českých tenistek vyhrála na turnaji v Torontu Lucie Šafářová. Ta spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou postoupila do finále. Třetí nasazený pár zvítězil v semifinále nad Karolínou Plíškovou a Kristinou Mladenovicovou z Francie 6:4, 7:6.
Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále Chomutov - Třinec: Euforie u Pirátů! Černý kůň extraligy postupuje do semifinále
Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku Nad áčkem nepřemýšlím, řekl Černý po hattricku za jednadvacítku

Deblový souboj českých tenistek vyhrála na turnaji v Torontu Lucie Šafářová a spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou postoupila do finále. Třetí nasazený pár, letošní šampionky Australian Open a Roland Garros, zvítězily v semifinále nad Karolínou Plíškovou a Kristinou Mladenovicovou z Francie 6:4, 7:6.

Pro Šafářovou je postup do deblového finále náplastí na vyřazení v druhém kole dvouhry. V tom v Torontu skončila i Plíšková, další česká zástupkyně v elitní desítce singlového žebříčku.

V druhém semifinále proti sobě nastoupí nejvýše nasazený pár Martina Hingisová, Sania Mirzaová a Caroline Garciaová s Katarinou Srebotnikovou.

Do finále dvouhry na Rogers Cupu postoupila druhá nasazená Rumunka Simona Halepová, která porazila Italku Saru Erraniovou dvakrát 6:4. Její soupeřkou bude vítězka duelu mezi světovou jedničkou Serenou Williamsovou z USA a mladou Švýcarkou Belindou Bencicovou.

Tenisový turnaj žen v Torontu (tvrdý povrch, dotace 2,513.000 dolarů)

Dvouhra - semifinále: Halepová (2-Rum.)–Erraniová (15-It.) 6:4, 6:4.
Čtyřhra - semifinále: ŠAFÁŘOVÁ, Matteková-Sandsová (3-ČR/USA)–Karolína PLÍŠKOVÁ, Mladenovicová (ČR/Fr.) 6:4, 7:6 (5).

Témata:  sporttenisŠafářovátoronto