+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. listopadu 2008 • 10:30

Tenistky si to rozdaly na pláži

Autor: ,
TOP VIDEA
TOP góly 11.kola HET ligy: Nekompromisní hlavičky Šurala a Potočného, Tlustého přesná rána TOP góly 11.kola HET ligy: Nekompromisní hlavičky Šurala a Potočného, Tlustého přesná rána
NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Představte si pláž, jemný písek, palmy, průzračné moře a lehce zpocené krásky. A k tomu kurt, zvuk tenisáku a hekání nejlepších hráček světa. Podivná představa, viďte? Jenže naprosto reálná.


REKLAMA

Před Turnajem mistryň, který začal včera v Kataru, si takhle zapinkaly půvabné tenistky Ana Ivanovič a Jelena Dementěva.

„Byla to opravdu zábava. Nikdy jsem nehrála tenis na písečném ostrově, kde nikdo nebyl. Jen já, Jelena a sběrači míčků,“ pochvalovala si Ivanovič propagační zápas, který se obešel i bez rozhodčího.

Ana Ivanovičová
Ana Ivanovičová


Už včera ale začal turnaj s dotací přes 86 milionů korun naostro. A na jeho vítězku, pokud projde skupinou bez porážky, čeká příjemných 25,5 milionu v českých.
Klasická verze
Mobilní verze