+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
20. července 2009 • 10:29

Benešová se posunula na 30. místo žebříčku

Autor:
Iveta Benešová
TOP VIDEA
Vrba před Larnakou: Navrátilci Kozáčik a Pilař? Jeden nastoupí od začátku Vrba před Larnakou: Navrátilci Kozáčik a Pilař? Jeden nastoupí od začátku
Satoranský: Já a nejpříjemnější překvapení Wizards? Hezké, ale nic to neznamená Satoranský: Já a nejpříjemnější překvapení Wizards? Hezké, ale nic to neznamená
VŠECHNA VIDEA ZDE

O dvě místa si ve světovém žebříčku polepšila tenistka Iveta Benešová díky postupu do semifinále štvanického turnaje ECM Prague Open.


REKLAMA

Nejlepší Češka je v dnešním vydání dvouhry třicátá. Vítězka z Prahy Sybille Bammerová se posunula z 31. na 22. místo světa.

Českou dvojkou je sedmačtyřicátá Lucie Šafářová, šedesátá je Petra Kvitová a Lucie Hradecká klesla na devětašedesátou pozici. Světovou jedničkou nadále zůstává ruská hráčka Dinara Safinová.

Bez zásadních změn se obešel i žebříček mužů. Švéd Robin Söderling po titulu v Bastadu přeskočil Rusa Nikolaje Davyděnka a je nyní jedenáctý. Na devatenácté místo se dostal Radek Štěpánek, protože po odečtu bodů klesl o dvě místa německý hráč Tommy Haas.

V čele žebříčku je Roger Federer ze Švýcarska před Španělem Rafaelem Nadalem a třetí je stále Brit Andy Murray.

Témata:  sport, tenis, žebříček
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze