+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
12. července 2011 • 09:00

To je borec. Nakreslil Federera. Za čtyři minuty!

Autor:
Nakreslit Rogera Federera za čtyři minuty dokáže jen skutečný profesionál
TOP VIDEA
Jak dal bek Bayernu supergól patičkou? Běžel 74 metrů a třikrát si narazil Jak dal bek Bayernu supergól patičkou? Běžel 74 metrů a třikrát si narazil
Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Čtyři minuty... Čas, za který se toho dá stihnout opravdu hodně. A nebo skoro nic. Záleží na situaci a úhlu pohledu. V hokeji můžete dostat za tuto dobu klidně tři, čtyři branky, ve fotbale naopak dva góly dáte za tuto dobu jen výjimečně. Tento časový úsek však zcela stačil francouzskému malíři Jeanu-Pierre Blanchardovi, aby nakreslil portrét legendy světového tenisu Rogera Federera.


REKLAMA

Opravdu úchvatný výkon předvedl francouzský umělec. Po vzoru švýcarské legendy se Blanchard oháněl svým náčiním vskutku úchvatně. Jen tenisovou raketu nahradily štětce a šikovné malířovy ruce.

V rámci charitativní akce totiž Jean-Pierre stihl nakreslit vskutku neuvěřitelný portrét šestnáctinásobného grandslamového vítěze. Potlesk přihlížejících diváků si Francouz jistě vychutnal stejně jako jeho vzor na portrétu. A zaslouženě.

VIDEO: Malíř nakreslil portrét Federera za čtyři minuty

360p 240p
Nakreslit Rogera Federera za čtyři minuty dokáže jen skutečný profesionál


 Klasická verze
Mobilní verze