+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
14. července 2011 • 20:32

Pár hvězd! Hingisová by mohla hrát s Federerem

Autor:
TOP VIDEA
Jak dal bek Bayernu supergól patičkou? Běžel 74 metrů a třikrát si narazil Jak dal bek Bayernu supergól patičkou? Běžel 74 metrů a třikrát si narazil
Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalé švýcarské tenisové světové jedničky Martina Hingisová a Roger Federer by spolu mohli nastoupit při premiéře smíšené čtyřhry na olympijských hrách v Londýně.


REKLAMA

Třicetiletá rodačka z Košic Hingisová, která ukončila kariéru v roce 2007, možnost spolupráce naznačila v rozhovoru pro tenisový magazín The Daily Forehand. "On osobně se mě neptal, ale něco se ke mně doneslo," prohlásila Hingisová, která potvrdila kontakt z týmu současného třetího tenisty světa.

"Stále je hodně času, je to až příští rok. Také si myslím, že bych předtím musela odehrát nějaké debly nebo mixy. Ale kdo ví...," uvedla vítězka pěti grandslamových turnajů ve dvouhře a devíti ve čtyřhře, která v současnosti hraje exhibice. V květnu se představila i v Praze na Štvanici.

Hingisová s Federerem už spolu ve smíšené čtyřhře nastoupili. V lednu 2001 vyhráli Hopman Cup.Martina Hingisová v Praze
Martina Hingisová v Praze

 Klasická verze
Mobilní verze