a dozvíte se vše jako první.
30. prosince 2013 • 17:52

Berdych načal nový ročník prohrou, v Dauhá nestačil na Karloviče

Berdych v obou setech prohrál 6:7.
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec
Marpova upřímná zpověď: O rodině, obavách, lákání MMA i tetování Marpova upřímná zpověď: O rodině, obavách, lákání MMA i tetování

Český tenista Tomáš Berdych zahájil novou sezonu porážkou. Čtvrtý nasazený hráč podlehl v prvním kole turnaje v Dauhá Ivu Karlovičovi z Chorvatska za hodinu a 47 minut dvakrát 6:7.

Šestý vzájemný zápas opět nabídl přehlídku vynikajících servisů. Osmadvacetiletý sedmý hráč světového žebříčku si v úvodním setu vypracoval jen dva brejkboly, které ale Karlovič odvrátil. Berdych čelil ztrátě podání pouze jednou, když v úvodní sadě odvracel za stavu 4:5 setbol.

Ve druhém setu oba tenisté při svém servisu excelovali a rozhodovaly zkrácené hry. V prvním setu Karlovič vyhrál tie-break 9:7, ve druhém 7:4 a zaznamenal čtvrté vítězství nad Berdychem v kariéře.