Nadal zase vyhrává na trávě! Ve Stuttgartu porazil ve finále Troického

Nadal vyhrál v Stuttgartu první titul na trávě od Wimbledonu 2010
V Plzni budu až do smrti, řekl kapitán Petržela. Divil se zprávě o odchodu Ďuriše V Plzni budu až do smrti, řekl kapitán Petržela. Divil se zprávě o odchodu Ďuriše
Trenér Třince Kýhos po výhře v Plzni o kauze Polanský: Tým to utužilo Trenér Třince Kýhos po výhře v Plzni o kauze Polanský: Tým to utužilo

Tenista Rafael Nadal získal ve Stuttgartu první titul na trávě od triumfu nad Tomášem Berdychem ve Wimbledonu 2010. Ve finále na německém turnaji, který vyhrál už v letech 2005 a 2007, kdy se ještě hrál na antuce, dnes porazil Viktora Troického ze Srbska 7:6, 6:3.

Devětadvacetiletý Španěl, jenž hrál na travnatém povrchu finále poprvé od Wimbledonu 2011, rozhodl o zisku 66. titulu v kariéře díky jedinému brejku. Zatímco v úvodním setu jedinou šanci Troického při svém podání odvrátil a tie-break vyhrál poměrem 7:3, ve druhé sadě využil ve čtvrté hře jediný brejkbol, který mu soupeř v utkání nabídl, a náskok uhájil až do konce. Po hodině a 28 minutách hry proměnil třetí mečbol a Troického porazil i v pátém vzájemném utkání.