12. září 2007 • 00:00

Ljubičič je už ve čtvrtfinále

Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?
Dresy repre? Neurazí, ale žádná sláva. Konečně zajímavé nápady, ale sráží je…

Ivan Ljubičič poráží soupeře v kvapíkovém tempu. Na turnaji v Pekingu vyhrál druhý zápas během ani ne čtyřiadvaceti hodin a ve čtvrtfinále ho čeká obhájce titulu.

Čtvrtý nasazený Ivan Ljubičič bez problémů zvládl druhý zápas během méně než čtyřiadvaceti hodin a postoupil do čtvrtfinále tenisového turnaje v Pekingu. Chorvatský hráč dnes porazil dvakrát 6:1 Srba Viktora Troického a o postup do semifinále bude bojovat s obhájcem titulu Marcosem Baghdatisem z Kypru. V Pekingu se na tvrdém povrchu hraje o půl milionu dolarů. Dvouhra - 1. kolo:
Robredo (3-Šp.) - Gremelmayr (Něm.) 6:2, 6:4. 2. kolo:
Ljubičič (4-Chorv.) - Troicki (Srb.) 6:1, 6:1, Baghdatis (5-Kypr) - Pašanski (Srb.) 6:4, 6:4, I Hjong-tchek (6-Korea) - Phau (Něm.) 7:6 (7:4), 6:1.

Hantuchová v osmifinále nezaváhala Slovenská tenistka Daniela Hantuchová postoupila do čtvrtfinále turnaje na Bali. Druhá nasazená hráčka, která měla v prvním kole volný los, dnes ve svém úvodním vystoupení porazila 7:5 a 6:3 Nizozemku Elise Tamaelaovou, startující na divokou kartu. Na Bali se hraje o 225.000 dolarů. Dvouhra - 1. kolo:
Nakamuraová (7-Jap.) - Tanasugarnová (Thaj.) 6:1, 6:7 (5:7), 7:5. 2. kolo:
Hantuchová (2-SR) - Tamaelaová (Niz.) 7:5, 6:3, Moritaová (Jap.) - Müllerová (6-Něm.) 6:4, 6:0, Gallovitsová (Rum.) - Meng Jüan (Čína) 6:2, 6:4.