+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
13. září 2007 • 00:00

Davyděnko v Pekingu překvapivě dohrál

Autor:
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejvýše nasazený Rus Nikolaj Davyděnko překvapivě prohrál ve druhém kole s Chorvatem Marinem Čiličem a s tenisovým turnajem v Pekingu se rozloučil.


REKLAMA

Nejvýše nasazený Rus Nikolaj Davyděnko překvapivě prohrál ve druhém kole tenisového turnaje v Pekingu s Chorvatem Marinem Čiličem. Osmnáctiletému soupeři, kterému patří v žebříčku až 117. místo, čtvrtý hráč světa podlehl 3:6 a 4:6.

Téměř dvoumetrový Čilič se ve čtvrtfinále podniku dotovaného částkou půl milionu dolarů utká s Němcem Nicolasem Kieferem, jenž vyřadil turnajovou sedmičku Francouze Joa-Wilfreda Tsongu.

Výsledky: Dvouhra - 2. kolo: Čilič (Chorv.) - Davyděnko (1-Rus.) 6:3, 6:4, Kiefer (Něm.) - Tsonga (7-Fr.) 6:3, 6:4, Robredo (3-Šp.) - De Voest (JAR) 6:2, 6:3, Kunicyn (8-Rus.) - Kim (USA) 7:6 (7:4), 6:4.

Témata: Klasická verze
Mobilní verze