1. října 2015 • 14:20

Co se s ní dělo?! Rumunka padala opakovaně bezdůvodně k zemi

Autor:
Monica Niculescuová zažila hodně těžký zápas
TOP VIDEA
Vaniak: Kdyby Pivarníka neodvolali, možná už by Plzeň slavila titul Vaniak: Kdyby Pivarníka neodvolali, možná už by Plzeň slavila titul
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zápasy s ní vždycky bolí. Čopovanými údery hrané z bekhendu i forhendu dokáže Monica Niculescuová otrávit zápas snad každé soupeřce na okruhu. Pokud chtějí uspět, k vítězství se musí prokousat přes trpělivou hrou, která hodně bolí a často trvá pořádně dlouho. V posledním utkání rumunské tenistky se však až nezvyklé vyčerpání  projevovalo právě na ní.


REKLAMA
digi tv

Turnaj ve Wu-chanu přinesl hned ve druhém kole dramatický souboj Carly Suarezové a rumunské obranářky Monicy Niculescuové. A byl to pořádně dlouhý duel. Utkání trvalo dvě hodiny a 39 minut, než ho ovládla světová desítka po setech 5:7, 6:3 a 6:4.

Podle informací webu tennis-arena.cz však daleko větší rozruch však vzbudily časté pády rumunské tenistky k zemi. Zarážející na tom je, že se neodehrávaly, jak by se čekalo, po uklouznutí při dobíhání míče, ale zcela bezdůvodně. Alespoň zdánlivě.

Asi nejde než nevzpomenout na "památný" deblový zápas Sereny Williamsové z minulého ročníku Wimbledonu, kdy nebyla světová jednička schopná ani zachytit míč podávaný od sběrače, o přepinknutí sítě ani nemluvě.

Kdyby se nenadálé pády Rumunky odehrávaly ke konci utkání, dalo by se vše vysvětlit únavou z těžkého zápasu navíc v obtížných klimatických podmínkách. Sedmačtyřicátá hráčka planety však padala k zemi prakticky od samého počátku.

Podívejte se na podivné  pády rumunské tenistky na videu.

Témata:  sport, tenis, niculescuová