+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
7. ledna 2016 • 09:20

Parádní gesto Socka: Vezmi si "Jestřába", Lleytone, byl to dobrý míč

Autor:
Jack Sock předvedl parádní gesto fair play
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem
Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Parádní gesto předvedl během úterního souboje Austrálie se Spojenými státy na Hopmanově poháru Jack Sock. V zápase proti loučící se legendě Lleytonu Hewittovi se prezentoval momentem, za který mu aplaudoval celý stadion.


REKLAMA

Stav utkání byl v prvním setu 5:4 na gamy pro favorizovaného Američana, na podání byl domácí Hewitt a vedl 30:0. Po servisu bývalé světové jedničky se od hlavního rozhodčího ozval výkřik "aut".

Lleyton Hewitt mohl Sockovu gestu jen zatleskat
Hewitt neprotestoval a v klidu se chytal na druhý servis, když ho z druhé strany kurtu překvapila opravdu nečekaná hláška.

"Byl to dobrý míč. Být tebou, vezmu si "Jestřábí oko", uzemnil domácího tenistu i všechny fanoušky o jedenáct let mladší Američan.

Hewitt na svého soupeře s úžasem a nevěřícným úsměvem pohlédl a k pobavení publika i hlavního rozhodčího opravdu o kontrolu dopadu míčku zažádal.

Opakovaný záběr potvrdil Sockův odhad, bod patřil Australanovi, potlesk hlediště však jednoznačně šestadvacetiletému tenistovi.

Hewitt nakonec celé utkání vyhrál 7:5, 6:4, a pomohl ke konečnému vítězství Austrálie nad Spojenými státy 3:0. Ze skupiny nakonec do finále postoupila Ukrajina, která vyhrála všechny tři zápasy ve skupině

VIDEO: Podívejte se na parádní gesto Jacka Socka

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze