+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
22. ledna 2016 • 17:49

Česká želízka v ohni Australského kotle zůstávají stále žhavá!

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného
Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Boje na prvním Grandslamu sezóny jsou v plném proudu. Jak si tedy vedli čeští zástupci a co všechno je ještě čeká?


REKLAMA

Petra Kvitová bohužel nezvládla svůj zápas druhého kola s Darií Gavrilovou. V prvním setu sice dvakrát vzala své soupeřce servis, ani jednou jej však nepotvrdila a zaplatila tak drahou daň v podobě ztráty první sady. V sadě druhé to pak vypadalo ještě hůře, přibývaly chyby a i přesto, že se Petře podařilo odvrátit servis na zápas, ztratila vzápětí svůj vlastní a loučila se s kurty v Melbourne s nahořklou příchutí v ústech.

Klára Koukalová, Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková, Petra Cetkovská a k velkému překvapení všech i Jiří Veselý nezvládli svá první kola. Zejména Jiří Veselý byl v zápase s Argentincem Renzem Olivem velkým favoritem, ale tuto roli se mu bohužel nepodařilo potvrdit a po skončení zápasu se přiznal, že mu letošní účast v Austrálii bude ještě nějakou dobu ležet v žaludku.

Foto 

O velké překvapení, tentokráte pozitivní, se postarala Kristýna Plíšková, která porazila domácí favoritku Sam Stosur ve dvou setech. I přes bolesti ramene se pak Kristýna bila jako lev a po obrovské bitvě prohrála svůj druhý zápas s Monicou Puigovou, která hrála od začátku roku nejlepší tenis své dosavadní kariéry.

Miláček českých fanoušků Davisova poháru Radek Štěpánek úspěšně prošel kvalifikací i prvním kolem a skončil až na raketě Stana Wawrinky, hrajícího v úžasné formě. Ale Lukáš Rosol, který už ve druhém kole znovu přesvědčil, že umí být hodně nebezpečným outsiderem. Překvapí v Melbourne znovu?

O další skvělý výsledek českých barev se postarala Denisa Allertová. Skvěle zvládla svůj zápas se Sabine Lisickou a ve třetím kole ji tak čeká Britka Johanna Konta.  Barboru Strýcovou rovněž očekává role outsiderky, ovšem daleko větší. Čeká na ni totiž hvězdná španělská puška – Garbiňe Muguruzaová.

Foto 

Co čeká v postupujícím turnaji naše zbylé favority? Bude T. Berdych dál stoupat k vítězství?  Zvládne Karolína Plíšková svou těžkou bitvu?

Podpořte i vy svá želízka v ohni, fanděte s námi a vsaďte si na svého favorita! Co můžete získat? Kromě výhry za své sázky, můžete soutěžit také v unikátní hře SYNOT TIP CHALLENGE.

Foto 

Co můžete získat? Jeden z luxusních zájezdů za největšími sportovními událostmi tohoto roku, atraktivní ceny v podobě elektroniky a sportovní výbavy nebo dokonce nové BMW 4 GRAN Coupé!

Stačí se přihlásit do SYNOT TIP CHALLENGE!

Pokud ještě nejste členy BENEFIT klubu, tak se nejprve musíte zaregistrovat a v registračním formuláři zatrhnout možnost "Chci se účastnit hry SYNOT TIP CHALLENGE". Pokud již členem BENEFIT klubu jste, ale nejste přihlášení do naší unikátní soutěže, můžete to napravit v nastavení svého účtu.

Foto 

Pokud si nebudete vědět rady, ochotně vám poradíme na bezplatné lince 800 888 100.

 

SYNOT TIP – DOSTANEME VÁS DO HRY

Témata: 
 Klasická verze
Mobilní verze