+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. května 2016 • 09:42

Plíšková odpovídá: S kým by šla na večeři? Která tenistka nejvíc heká?

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Chelsea 1:3 SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Chelsea 1:3
EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Karolína Plíšková je ve světovém žebříčku na dvacátém místě, mezi českými tenistkami jí patří až třetí pozice, přesto se po skvělých především fedcupových výsledcích těší mezi fanoušky veliké oblibě. Rodačka z Loun se představila i na nedávném turnaji J&T Banka Prague Open, kde skončila v semifinále na raketě Lucie Šafářové. Pro iSport TV se ve videodotazníku rozpovídala i o tématech, na které tak často řeč nepřijde.


REKLAMA
digi tv

Věděli jste například, co musí mít Karolína Plíšková vždy na hotelu? "Je to můj polštář, ten je putovní a bez něj neusnu. Párkrát se mi stalo, že jsem ho zapomněla a to je pak velký průser," svěřila se tenistka.

Zajímavá byla i odpověď na otázku, na jaké nejzvláštnější místo se fanouškům podepsala. "Žádné intimní partie to nebyly. Podepsala jsem se na různé cennosti, mobil, možná břicho," směje se Plíšková.

A s jakým tenistou by si sympatická tenistka vyšla na večeři? "Vždycky jsem měla ráda Marata Safina a už se mi to i povedlo. Ne že bych s ním na večeři už byla, ale viděla jsem se s ním, takže byl by to on."

Kdo je největším kamarádkou Plíškové na okruhu, která tenistka nejvíce křičí a jakou by označila za nejhezčí?

Podívejte se na celý dotazník!

Plíšková, jak ji neznáte: Bez čeho se neobejde na hotelu?

Karolína Plíšková s Barborou Strýcovou na vyhlašování Slavíků
Karolína Plíšková s Barborou Strýcovou na vyhlašování SlavíkůVše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze