6. května 2016 • 09:42

Plíšková odpovídá: S kým by šla na večeři? Která tenistka nejvíc heká?

Autor:

Karolína Plíšková je ve světovém žebříčku na dvacátém místě, mezi českými tenistkami jí patří až třetí pozice, přesto se po skvělých především fedcupových výsledcích těší mezi fanoušky veliké oblibě. Rodačka z Loun se představila i na nedávném turnaji J&T Banka Prague Open, kde skončila v semifinále na raketě Lucie Šafářové. Pro iSport TV se ve videodotazníku rozpovídala i o tématech, na které tak často řeč nepřijde.Věděli jste například, co musí mít Karolína Plíšková vždy na hotelu? "Je to můj polštář, ten je putovní a bez něj neusnu. Párkrát se mi stalo, že jsem ho zapomněla a to je pak velký průser," svěřila se tenistka.

Zajímavá byla i odpověď na otázku, na jaké nejzvláštnější místo se fanouškům podepsala. "Žádné intimní partie to nebyly. Podepsala jsem se na různé cennosti, mobil, možná břicho," směje se Plíšková.

A s jakým tenistou by si sympatická tenistka vyšla na večeři? "Vždycky jsem měla ráda Marata Safina a už se mi to i povedlo. Ne že bych s ním na večeři už byla, ale viděla jsem se s ním, takže byl by to on."

Kdo je největším kamarádkou Plíškové na okruhu, která tenistka nejvíce křičí a jakou by označila za nejhezčí?

Podívejte se na celý dotazník!

Plíšková, jak ji neznáte: Bez čeho se neobejde na hotelu?

Karolína Plíšková s Barborou Strýcovou na vyhlašování Slavíků
Karolína Plíšková s Barborou Strýcovou na vyhlašování Slavíků