23. června 2016 • 13:14

Plíšková je ve čtvrtfinále! V Eastbourne porazila Diovou a postupuje

Karolína Plíšková postoupila do čtvrtfinále
Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal Užili jsme si možnost bojovat spolu za jeden tým, říká Nadal
SESTŘIH Premier League: Leicester - Liverpool 2:3. Drama pro hosty, Vardy nedal penaltu SESTŘIH Premier League: Leicester - Liverpool 2:3. Drama pro hosty, Vardy nedal penaltu

Karolína Plíšková postoupila na tenisovém turnaji v Eastbourne do čtvrtfinále. V dohrávce 3. kola porazila Japonku Misaki Doiovou 6:2, 6:4 a ještě dnes ji čeká souboj o místo mezi čtyřmi nejlepšími v generálce na Wimbledon s Ruskou Jelenou Vesninovou.

Desátá nasazená Plíšková získala ve středu úvodní set hladce za 23 minut a ve druhé sadě vedla už 4:1. Pak ale přišla poprvé o podání a dovolila soupeřce snížit. Za stavu 4:3 byl zápas kvůli dešti přerušen, dohrávku ale zvládla česká hráčka suverénně. Duel mohla ukončit už v dnešním druhém gamu při podání Japonky, čtyři mečboly ale nevyužila, v další hře už ale při vlastním servisu pátý mečbol proměnila.