Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
25. dubna 2017 • 14:23

Strýcová ve Stuttgartu postoupila, v dalším kole ji čeká Halepová

Tenistka Barbora Strýcová postoupila na antukovém turnaji ve Stuttgartu do druhého kola
Brno - Ostrava: Baník v euforii! Baroš překonal Melichárka hlavičkou a hosté vedou 2:1 Brno - Ostrava: Baník v euforii! Baroš překonal Melichárka hlavičkou a hosté vedou 2:1
Měli byste odvahu? Navrátil se na MS ze 27 metrů vrhl do bazénu Měli byste odvahu? Navrátil se na MS ze 27 metrů vrhl do bazénu

Tenistka Barbora Strýcová postoupila na antukovém turnaji ve Stuttgartu do druhého kola. Američanku Jennifer Bradyovou porazila dvakrát 6:2 a čeká ji zápas proti světové pětce Simoně Halepové z Rumunska.

Strýcová zahájila utkání s dvaadvacetiletou Američankou brejkem, další přidala v sedmé hře a za 40 minut získala úvodní set. Také v druhé sadě prolomila podání 76. hráčky žebříčku dvakrát. Největší rozdíl byl v počtu nevynucených chyb, kterých Bradyová udělala o 20 víc.

S Halepovou má česká tenistka bilanci 1:2, její výhra je však stará už sedm let.