+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. července 2017 • 16:47

Kuriózní skreč Plíškové. V Číně strčila palec do větráku, skončila v slzách

Autor:
Kuriózní skreč Plíškové. V Číně strčila palec do větráku, skončila v slzách
TOP VIDEA
Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice
Olomouc - Plzeň: Jan Káňa se předvedl, dal Hollwegovi tvrdý hit Olomouc - Plzeň: Jan Káňa se předvedl, dal Hollwegovi tvrdý hit
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po kuriózní zranění skončila ve 2. kole turnaje v čínském Nan-čchangu Kristýna Plíšková. Sestra nové světové jedničky musela zápas v přestávce po třetí hře totiž neopatrně strčila palec ruky do ventilátoru a kurt v doprovodu lékařky opustila v slzách. Nyní ji čeká dvoutýdenní pauza.


REKLAMA

Zápas začala dobře, přesto do dalšího kola nepostoupila. Česká tenistka Kristýna Plíšková za stavu 3:0 v prvním setu nad Japonkou Nao Hibinovou zápas skrečovala. Na vině je kuriózní zranění, které si přivodila v přestávce mezi gemy.

Plíšková vstala z židle a chtěla posunout větrák, který ale z jedné strany nechránila mřížka, omylem však do něj strčila palec levé ruky a rázem ucítila bolest. Třetí nasazená tenistka se do zápasu nemohla vrátit, se zafačovaným prstem musela kurt opustit, nečekané zranění ji rozplakalo. "Rána je zašitá, za 14 dní by měla znovu hrát," informoval její manažer Michal Hrdlička.

Ze druhého kola turnaje v Nan-čchangu nepostoupila ani druhá Češka Tereza Martincová. I ta kvůli zranění ruky musela zápas skrečovat, dál tak postupuje Číňanka Pcheng Šuaj.

Kuriózní skreč Plíškové. V Číně strčila palec do větráku, skončila v slzách

 Klasická verze
Mobilní verze