+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. července 2017 • 17:35

Finálový souboj Mayerů v Hamburku vyhrál Argentinec Leonardo

Autor:
Leonardo Mayer ovládl turnaj v Hamburku
TOP VIDEA
MOJE JEDENÁCTKA: Sestava z Prahy a Plzně. Tetour splnil přání Podanému MOJE JEDENÁCTKA: Sestava z Prahy a Plzně. Tetour splnil přání Podanému
Vrba před Larnakou: Navrátilci Kozáčik a Pilař? Jeden nastoupí od začátku Vrba před Larnakou: Navrátilci Kozáčik a Pilař? Jeden nastoupí od začátku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Finálový zápas tenistů se shodným příjmením Mayer vyhrál v Hamburku Argentinec Leonardo, jenž porazil 6:4, 4:6, 6:3 domácího Němce Floriana. Třicetiletý outsider získal druhý titul v kariéře, přičemž navázal na triumf z roku 2014 právě z Hamburku.


REKLAMA

Argentinec Mayer dotáhl až k celkovému triumfu svou překvapivou pouť hlavní soutěží, do které se dostal po neúspěchu v kvalifikaci až jako "lucky loser". Rodák z Corrientes, jemuž patří ve světovém žebříčku 138. místo, porazil v prvním kole turnajovou jedničku Alberta Ramose ze Španělska a ve čtvrtfinále i Čecha Jiřího Veselého.

O tři roky starší Florian Mayer nevyužil šanci stát se prvním domácím vítězem v Hamburku od roku 1993, kdy se to povedlo současnému turnajovému řediteli Michaelu Stichovi.

1080p 720p 360p
Finálový souboj Mayerů v Hamburku vyhrál Argentinec Leonardo

Dvouhra - finále:

L. Mayer (Arg.) - F. Mayer (Něm.) 6:4, 4:6, 6:3.

Čtyřhra - finále:

Dodig, Pavič (1-Chorv.) - Cuevas, M. López (2-Urug./Šp.) 6:3, 6:4.

Témata:  Hamburk, finále, tenis, Sport
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze