Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
4. října 2017 • 07:55

Veselý prohrál s Mannarinem, v Tokiu opět skončil ve druhém kole

Jiří Veselý skončil na turnaji v Tokiu potřetí v řadě ve druhém kole. Tentokrát nestačil na Francouze Adriana Mannarina a prohrál 3:6 a 2:6.
SESTŘIH: Hannover - Leverkusen 4:4. Střelecká show! Krásné branky i kiksy obrany SESTŘIH: Hannover - Leverkusen 4:4. Střelecká show! Krásné branky i kiksy obrany
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Tottenham 4:1. Jasná výhra lídra, dva góly dal Sterling SESTŘIH Premier League: Manchester City - Tottenham 4:1. Jasná výhra lídra, dva góly dal Sterling

Jiří Veselý skončil na turnaji v Tokiu třetím rokem za sebou ve druhém kole. S francouzským tenistou Adrianem Mannarinem prohrál 3:6, 2:6 a nenavázal na pondělní vítězství nad Albertem Ramosem ze Španělska, které pro něj bylo prvním úspěchem po dvou měsících na okruhu ATP.

digi tv

Příbramský rodák Veselý, 62. hráč žebříčku, nevyužil v úvodním gamu tři brejkboly a první set s Mannarinem prohrál poté, co v osmé hře ztratil servis. Světové jednatřicítce se pak povedly ještě dva brejky a po 70 minutách se radoval z postupu do čtvrtfinále.