+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
29. října 2008 • 10:20

VIDEO: Kobe Bryant skočil přes hadí nádrž!

Autor:
TOP VIDEA
Plzeň míří do Švýcarska. V euforii nejsme, chceme ale tři body, shodují se Hořava se Zemanem Plzeň míří do Švýcarska. V euforii nejsme, chceme ale tři body, shodují se Hořava se Zemanem
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO, FOTOGALERIE - Basketbalová megastar, jeden z nejuznávanějších basketbalistů planety a opora týmu Los Angeles Lakers se vrhl přes hrůzostrašné hady. A stihl dát i koš!Souboj lídrů: Bryant - Duncan
Souboj lídrů: Bryant - Duncan


Šoumen Kobe Bryant je bezesporu ozdobou zámořské NBA. Pravidelně baví svými kousky početnou diváckou kulisu v losangeleské aréně Staples Center.
Kobe Bryant
Narozen: 23.8. 1978
Post: rozehrávač
Výška: 198 cm
Váha: 93 kg
Klub: Los Angeles Lakers
Plat: cca 21 mil. dolarů za sezonu


Jeho umění pravidelně aplauduje i herecký nestor Jack Nicholson, který je po řadu let při zápasech LA Lakers abonentem první řady.

Tentokrát si ovšem nezbedný Bryant neutahoval ze svých protihráčů, ale postavil se tváří v tvář živým hadům, kteří se hemžili v bazénu plném vody.

Jak to celé dopadlo a také pokusy dalších "šílenců" naleznete v přiloženém videu, které ovšem rozhodně nedoporučujeme slabým náturám.

VIDEO ZDE:
Klasická verze
Mobilní verze