VIP Sport

12. června 2015 • 23:02

Zaplatí mu účet? Bosák komentoval fotbal z Islandu po telefonu

Autor:

Porucha nebyla na vašem přijímači. Když si fanoušci zapnuli páteční přenos ze zápasu českých fotbalistů na Islandu, možná měli pocit, že se propadli v čase a sledovali přenos ze sedmdesátých let. Komentář Jaromíra Bosáka totiž zněl hodně zastřeně. Jako z hrnce. Jako z telefonu… Kvůli technickým potížím v Reykjavíku musel skutečně vzít do ruky mobil.Člověk by čekal podobné lapálie v jiné zemi, než na Islandu. „Místní technici – a že se jich tady vystřídalo - nedokázali zprovoznit linku, která by mluvené slovo dostala z Reykjavíku do Prahy. Nic jiného k mání nebylo,“ vysvětloval Bosák.

Vzhledem k tomu, že se na trávníku nedělo dlouho nic super zajímavého, staly se Bosákovy technické potíže hojně diskutovaným tématem mezi fanoušky na sociálních sítích. Někteří z nich vtipkovali, zda dostane od České televize proplacený účet za dlouhý hovor z ciziny.

Dalším se líbilo, že Bosákův komentář přinesl na televizní obrazovky retro atmosféru. Podobně "kvalitní" zvuk poslouchali fanoušci u televizí před třiceti lety.

Vzhledem ke špatné synchronizaci však byla Bosákova slova v mírném předstihu a tak se diváci dozvěděli, že Necid neproměnil největší českou šanci v první půli o moment dřív, než pokud českého útočníka uviděli na obrazovce.

Češi po prohře nad Islandem odcházejí do šatny
Češi po prohře nad Islandem odcházejí do šatny

 

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze