VIP Sport

28. července 2015 • 19:04

Penis hvězdy NBA se objevil v televizi. Neuvěříte, na co si lidé stěžovali!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bláznivější už to snad ani být nemůže. Před měsícem ukázal basketbalista LeBron James nechtěně penis během přímého přenosu finále NBA. Americká obdoba české Rady pro televizní a rozhlasové vysílání nyní musí řešit nezvyklé stížnosti od dotčených diváků, které chlouba sportovce pohoršila.Probíhal čtvrtý zápas finálové série Cleveland Cavaliers a Golden State Warriors. LeBron James si u střídačky upravoval dres a dávaje si ho za trenky nechtěně odhalil ani ne na vteřinu svůj úd. Tento moment byl pro hodně lidí u televizních obrazovek nakonec daleko zajímavější než konečný výsledek utkání.

LeBron James se v televizním přenosu nechtěně pochlubil svou chloubou... Ale někteří diváci byli potěšeni, že jsou větší... asi hvězda
LeBron James se v televizním přenosu nechtěně pochlubil svou chloubou... Ale někteří diváci byli potěšeni, že jsou větší... asi hvězda

Jen pět lidí z 18,5 milionu diváků, kteří sledovali zápas, si však na nevhodný moment v živém vysílání stanice ABC stěžovalo. A obsah dopisů stál za to! „LeBron ukázal penis v televizi, a zničil mi tak moje rande. Musel jsem se totiž v opakovaných záběrech několikrát podívat, jestli se to doopravdy stalo. Ujel mi tak autobus a nestihl jsem schůzku na laserovou hru. Udělal to určitě schválně,“ líčila jedna z dotčených osob.

Vtipná byla ale i další reakce na basketbalový striptýz. „Jsem v šoku! Nechci, aby mé děti v televizi viděly mužské genitálie. Mléčné žlázy, prsa, vagíny a stydké pysky, na to jsme zvyklí, ale ne na mužský penis! Ať se to příště neopakuje,“ zdůrazňoval další pisatel.

Došlo ale i na poměřování. „Nečekal bych, že celostátní kanál něco podobného ukáže. Teď alespoň vím, že jsem větší než největší hvězda NBA,“ chlubil se stěžovatel.

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze