VIP Sport

13. srpna 2015 • 13:49

Pokerový milionář Staszko se oženil. Odehnal zlatokopky a vzal si tu pravou

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jeho úspěchem žilo celé Česko. Vzpomínáte? Na podzim 2011 skromný sympaťák Martin Staszko z Třince vyhrál na nejprestižnějším pokerovém turnaji WSOP 98 milionů korun. Hned se začalo mluvit o tom, která žena ho uloví. Staszko si počkal a nakonec svoji vyvolenou i našel. Své ano řekl devětatřicetiletý pokerový mág Radce Pondělníkové z Prahy.Hned poté, co pohádkově zbohatl, Staszko přiznal, že nemá přítelkyni. A dobře si uvědomoval, že o jeho přízeň budou usilovat i „zlatokopky.“ O takové známosti ale nestál. „Snad poznám ty, kterým by šlo jen o peníze. Každopádně teď žádnou nabídku k sňatku nemám,“ řekl tehdy.

Příběh Čecha, který ve své typické flanelové košili, zazářil na turnaji vedle nejlepších pokerových hráčů planety, pokračoval dál. Chtěl pokračovat v životě, jaký vedl předtím. I to mu v očích české veřejnosti přineslo velké sympatie.

Chvíli to trvalo, ale nakonec přece jen našel tu pravou. Na Facebooku se pochlubil svatebními fotografiemi s půvabnou blondýnkou Radkou Pondělníkovou. V sobotu si řekli ANO na štiřínském zámku. Největší pokerový boháč v zemi tak už není volný!

Nevěstě to sluší. Radka Poledníková si vzala pokerového mága Martina Staszka.
Nevěstě to sluší. Radka Poledníková si vzala pokerového mága Martina Staszka.

 

Témata:  sport, poker, staszko, svatba
 Klasická verze
Mobilní verze