VIP Sport

8. září 2015 • 12:11

Draží se majetek hokejového brankáře Čechmánka: Nemovitosti mu skupuje Valenta!

Autor:

Kdyby chytal tak, jak v posledních letech podnikal, nedostal by se ani do hokejového přeboru. Legendární brankář Roman Čechmánek (44), který má za sebou i čtyři sezony v NHL, se topí v astronomických dluzích. Majetek má v insolvenci a její správce mu ho rozprodává!Insolvenční správce nedávno zapojil do dražby několik nemovitostí, které patřily Čechmánkovi. Podle informací serveru iDnes.cz jich nejvíc skoupila firma Synot Real Estate, tedy senátor a podnikatel Ivo Valenta. Za čtyři nemovitosti a několik pozemků prý zaplatil 25 milionů korun.

Tyto peníze ale Čechmánkovi rozhodně trn z paty nevytrhnou. Jeho dluhy totiž dosahují k sto milionům korun! „Situace je pro mě více než špatná. Nemám nic, rodina je z toho smutná, noviny raději nečtu. Veškerá má dispoziční práva k majetku a firmám má insolvenční správce. Čekám na další kroky, ke kterým mě vyzve soud,“ řekl Blesku v minulosti hokejový gólman, jenž si v kariéře vydělal zhruba 240 milionů korun.

Podle jeho advokáta Petra Bernátka ani nevěděl, jak do dluhů spadl. „Netušil, že přijde až tak velká krize v realitách. Věřil, že na dostavbu školicího střediska a bytů v Holešově a pivovar dostane dotace. Ty padly kvůli zahájení insolvenčního řízení. Dluhy dělají přes 90 milionů,“ nemlžil.

Tady už není Čechmánkovo.
Tady už není Čechmánkovo.

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze