VIP Sport

21. prosince 2015 • 13:30

Fotbalová veselka! Lampard se ženil, Čech vyvedl manželku. A co Mourinho?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Váleli spolu na hřišti a svého bývalého spoluhráče přišli podpořit i v jeho velký den. Legenda fotbalové Chelsea Frank Lampard, který dohrává kariéru v zámořské MLS, si v neděli řekla své ANO s krásnou televizní moderátorkou Christine Bleakley. A nechyběl u toho třeba ani Petr Čech s manželkou.Velkolepá svatba se odehrála ve viktoriánském kostele Sv. Pavla v exkluzivní londýnské čtvrti Knightsbridge a jak se dalo očekávat, ozdobil ji výběr fotbalových hvězd, ale i britského showbyznysu.

Televizní moderátorce Christine Bleakley to ve svatebním moc slušelo...
Televizní moderátorce Christine Bleakley to ve svatebním moc slušelo...

Na obřadu nechyběl Lampardův bývalý spoluhráč z Chelsea Petr Čech, který ovšem nyní hájí barvy Arsenalu. Český brankář dorazil i s manželkou Martinou a oběma to moc slušelo. Současný kapitán Blues John Terry dorazil také s manželkou, partnerka doprovázela i Branislava Ivanoviče.

Mezi pozvanými byli ovšem i Wayne Rooney či Rio Ferdinand z rivalského Manchesteru United, se kterými Lampard hrával v anglické reprezentaci, stejně jako kouč Harry Redknapp, který ovšem patří k „přízni“ – je to ženichův strýc.

Napjatě se očekávalo, jestli dorazí i další pozvaný host – José Mourinho, toho času už odvolaný kouč Chelsea. Média přinesla dokonce jeho snímky, jak se prochází po okolí, nicméně při samotném obřadu už zachycený není…

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze