VIP Sport

12. ledna 2016 • 11:36

Královna Zlatého míče! Messiho Antonella uchvátila křivkami i slzami

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Lionel Messi se po tříleté pauze stal opět držitelem Zlatého míče. Argentinský fotbalový kouzelník však bodoval na vyhlášení přestižní ankety v Curychu také z jiného důvodu. Jeho partnerka Antonella Roccuzzo zažila zatím svoje nejhvězdnější chvíle – matka dvou Messiho synů tříletého Thiaga a loni narozeného Matea se stala centrem pozornosti nejen kvůli své skvostné postavě ve stříbrných šatech.Má úspěšného muže a stále ji to dojímá. Když z pódia zazněla informace, že Messimu patří Zlatý míč, objevila se na její tváři slzy dojetí. Velkou pozornost zaznamenal také na sociálních sítích také snímek, na kterém si s ní před Messiho zraky podává ruku Cristiano Ronaldo, hlavní fotbalový rival jejího partnera a na jeho tváři září nadšený úsměv

Ronaldo skutečně mohl Messimu elegantní doprovod jen závidět. A to nejen kvůli tomu, že na slavnostní ceremoniál vyrazil stejně jako další nominovaný hráč Neymar tentokrát bez doprovodu.

Antonella Roccuzzo dlouho zůstávala skrytá před objektivy fotografů jako tajemná dívka z Messiho rodného města Rosario, kde svého osudového muže znala už od útlého dětství. Messi na rozdíl od Ronalda si svoje soukromí až úzkostlivě chránil. Fanoušci si užívají, že se začíná v tomhle ohledu měnit.

Messiho partnerce Antonelle Roccuzzo to na vyhlášení Zlatého míče seklo
Messiho partnerce Antonelle Roccuzzo to na vyhlášení Zlatého míče seklo

 

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze