VIP Sport

15. března 2016 • 05:00

Překážkář Petr Svoboda a nahé fotky? Ženám prý svůj penis posílá běžně!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bere to jako hru? Nemyslí, jaké následky nahé fotky mohou způsobit? Překážkář Petr Svoboda (31) na sobě nosí sexuální brnění, hranice jeho studu totiž mají nulové hodnoty. V příspěvcích na Facebooku ho z nemístných obnažených pokusů obvinilo hned několik žen!Příspěvek na sociální síti atletického trenéra Josefa Karase včera rozpoutal pořádné tornádo. Na překážkáře Svobodu veřejně »naprášil«, že jeho přítelkyni poslal fotku svého penisu i vibrátoru a dělal jí sexuální návrhy. A to v době, kdy byl kouč se svými svěřenci na světovém šampionátu v Americe!

Tím ale zdaleka sexuální skandál nekončí! Svoboda totiž podle příspěvků několika žen bere posílání obnažených snímků za celkem běžnou záležitost. Bez servítek se do něho pustila bývalá gymnastka Jana Komrsková.

Karasův příspěvek na Facebooku.Karasův příspěvek na Facebooku.

„Tak, že je tento člověk velmi hloupý a jeho život se točí kolem neustálého vypisování a obtěžování slečen, víme už dlouho. Že je schopen se nabourávat do profilů svých přítelkyň a místo nich falešně rozesílat pozvánky na sex (ve dvou, ve třech) a nestydí se posílat i nahé fotky své přítelkyně, aby nalákal ostatní k sobě domů, víme taky už dlouho. A přesto mě zarazilo, že to ještě pořád dělá (myslela jsem, že z toho už vyrostl) a že se fakt už asi neštítí ničeho,“ napsala do komentáře.

Komrsková nebyla jediná, kdo si na Svobodovo vulgární chování postěžoval. „Ten už jinej nebude... Taky mám podobný fotky, který mi posílal před 10ti lety a to byl taky zadanej,“ vyjádřila se Marie Tschakertová.

Další komentáře netřeba zmiňovat. Většina lidí stojí na straně Karase, který pojal zveřejnění Svobodových »oplzlostí« jako výhružku. „Peťane, ber tohle jako varování, druhé už nebude!“ vzkázal bývalému kamarádovi.

Petr Svoboda se raduje z postupu do semifinále na pražském šampionátu
Petr Svoboda se raduje z postupu do semifinále na pražském šampionátu

Témata:  sportatletikasvobodakarassexnávrhypenisnahota